Mókus visszatért Rönökre!

2017.07.15 21:52

Egy kedves felkérésnek tettek eleget 07.15.-én a Rönöki Polgárőr Egyesület tagjai.

Egy régi támogató, a Gokart Radring tulajdonosa kérte az egyesület segítségét, a gokart pálya 7. születésnapja alkalmából megrendezésre kerülő motoros show műsor biztosításához. A bemutatón, különleges motoros produkcióival méltán ismertté vált Mókus, azaz Herczeg Balázs szórakoztatta a megjelenteket.

A polgárőrök feladata a vendégek fogadása, parkolásának irányítása, a program alatt a parkolók őrzése, majd a műsor után, a járművek segítése volt, a biztonságos távozásban. Az egyesület 5 fővel teljesített szolgálatot a helyszínen, míg 1 fő ezalatt a település belterületén gépkocsis járőr szolgálatot is ellátott. A rendezvényre sok érdeklődő érkezett autóval, motorokkal, de természetesen, a településen élők közül is sokan ellátogattak a nem mindennapi eseményre. A látványos műsor után a legtöbb néző távozott, de azért még sokan maradtak egy kis ünnepi lángosozásra, öröm gokartozásra.

A Rönöki Polgárőr Egyesület tagsága ezúton is Boldog születésnapot, és még sok sikeres évet kíván a Gokart Radring vezetésének!

Képgaléria: www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=132996897295375&id=100017551959409&pnref=story