Megemlékezés biztosítás Szentgotthárdnál

2017.04.03 18:25

Szentgotthárd közelében, 2017.03.31.-én egy sajnálatos közúti balesetben elhunyt egy 43 éves motoros fiatalember.

Az ellenkező írányból egy autó érkezett nagy sebességgel szembe, mikor is egy hirtelen pillanatban, a gépkocsi áttért az ő sávjába, és frontálisan ütköztek.
A motoros azonnal szörnyet halt. Mint kiderült, a vétkes sofőr, egy erősen ittas állapotban lévő, a gépkocsivezetéstől eltíltott Szentgotthárd-i férfi volt.

Az elhunyt motoros tiszteletére, 2017.04.02.-ára gyertyagyújtásos megemlékezést szerveztek a motoros társak.
Az eseményre több százan érkeztek. A helyszín biztosításában egyesületünk tagjai is részt vettek 3 fővel, és szolgálati gépkocsijukkal.

Az eseményről, az alábbi linkre kattintva olvashatnak bővebb beszámolót. Az oldalon fotókat, videókat is láthatnak.