Forgalmat irányítottunk

2013.11.19 18:00

Egyesületünk tagjai, újra bizonyították, hogy igenis helyt tudnak állni, és a közösség számíthat a segítségükre, legyen szó, szinte bármiről.

Az önkormányzat kérte segítségünket, hogy egy a főútvonal mellett álló, veszélyessé nyilvánított fa kivágásakor, biztosítsuk a zavartalan munkavégzést, a forgalom egy sávra történő korlátozásával, irányításával. Az eligazítást, és a rendőrségi bejelentkezést követően, 2013.11.14.-én, reggel 08:00 órakor elkezdtük a forgalomterelő bóják kihelyezését, az Önkéntes Tűzoltó Egyesület segítségével, és a forgalmat ezután, a külső sávon tereltük, váltott irányból. A félpályás lezárást, délelőtt 11:00 órakor szüntettük meg, de mivel a további munkálatok még az úttest közelében zajlottak, ezért 2 tagunk, még a helyszínen maradt, hogy jelenlétükkel, jelzéseikkel biztosítsák, hogy a forgalom, lassabban haladjon, az adott szakaszon.

Az Község vezetése, valamint a munkálatokat végző szakemberek, elismerően nyilatkoztak a feladat végrehajtásáról.

Az eseményről, a fényképgalériában találhatók fotók.